Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Referencje

Zupełnie przypadkowo, intuicyjnie wybrałem to studio do przegrania  płyt winylowych na cd. I co się okazało? Rewelacja, świetna robota, stosunkowo szybka realizacja zamówienia, dość przystępna cena. Znakomita jakość nagrania. Dziękuję, gratuluję, skorzystam w przyszłości, a i innym polecę Państwa usługi.

 

Janusz Świąder
Lublin

 

Dziękuję za szybką przesyłkę. Płyty eleganckie, wszystko działa jak należy. Polecam i z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię.


Paweł Liczmański

Smętowo Graniczne

 

Wszystko w najlepszym porządku, skanowanie moich negatywów wykonane poprawnie. Dziękuję i polecam Państwa usługi moim znajomym.

 

Monika Młynarczyk

Warszawa - Mokotów

Współpraca z Wami to czysta przyjemność. W rozwiązaniu mojego problemu widziałam nie tylko profesjonalizm ale również pasję. Gratuluję osobie zarządzającej firmą doboru tak kompetentnych pracowników. W każdej z osób obsługującej moje zamówienie czułam i widziałam chęć, uśmiech i empatię. Osobiście bardzo dziękuję Kubie z działu wideo i Maćkowi za skanowanie i korektę moich starych negatywów. Z pełną odpowiedzialnością polecam Studio Kopiowania jako firmę kompetentną, posiadającą odpowiednie kwalifikacje dla oferowanych usług.


Joanna Braniewska

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Skontaktuj się z nami

  • Al. Niepodległości 158
    02-554 Warszawa

  • 22 849 81 72, 22 646 45 27

  • 602 223 818

Sonda

Prezydent 2020
Copyright © 2017 Studio Kopiowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI