Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Referencje

Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy - nic dodać nic ująć. Przegrany film w doskonałej jakości. Jak już ktoś wspomniał poniżej, jesteście naprawdę najlepsi.


Daniel Wesołowski

Warszawa

Już nie mogę się doczekać aby przegrany film w waszej firmie pokazać rodzinie na spotkaniu. Bardzo dziękuję za przywołanie wspomnień i emocji z nimi związanych, myślę, że nie jedna łezka poleci :) Wszystkiego najlepszego dla całej ekipy. Jesteście najlepsi.

 

Z pozdrowieniami

Ewa Napieralska

Wreszcie znalazłam firmę która potrafi prawidłowo nagrać HDCAM dla stacji Discovery. Wcześniej próbowałam w trzech najbardziej znanych warszawskich firmach i kasety wracały z Londynu z przyczyn błędów technicznych. Uratowaliście honor, zaczęłam już słyszeć opinie, że Polacy nie potrafią nic prawidłowo wykonać. Teraz wiem, że mogę na Was liczyć, szkoda tylko, że straconych nerwów z pracy u wspomnianych "profesjonalistów" nikt mi nie zwróci.

 

W pełni satysfakcji

Eliza Zwolińska

Dziękuję za życzliwą i uprzejmą obsługę. Zapewniam, że jeśli ktoś zapyta mnie co zrobić w podobnym do mojego przypadku - skieruję go do Państwa, polecając firmę i jej rzetelność. Być może kiedyś sam jeszcze skorzystam z Państwa pomocy

 

.Pozdrawiam serdecznie
Włodzimierz Kriegelewicz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Skontaktuj się z nami

  • Al. Niepodległości 158
    02-554 Warszawa

  • 22 849 81 72, 22 646 45 27

  • 602 223 818

Sonda

Prezydent 2020 II tura
Copyright © 2017 Studio Kopiowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI