Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Referencje

Pozwolę sobie na ocenę Państwa działań w zakresie terminowości i jakości wykonanej pracy. Nie mam zastrzeżeń! Jestem dosyć wymagającym klientem i nieczęsto spotykam się z tak kompetentnym i miłym podejściem (choć bardzo technicznym). Dziękuję za wykonane zlecenie.

 

Z pozdrowieniami
Edward Matuszczak

Jestem stałym bywalcem, tego miejsca. polecam, TANIO SOLIDNIE ZAWSZE NA CZAS, MILA OBSŁUGA, SZEROKI ASORTYMENT.

 

Sara Paniec
Warszawa

Wczoraj odebrałam przesyłkę z płytą na której nagraliście Panowie zawartość filmu 8mm. Wykonaliście to wspaniale /mając na uwadze jakość nagrań i wiekowość taśmy filmowej/. Serdecznie w imieniu całej mojej rodziny, która wróciła do wspomnień z dawnych lat , bardzo dziękuję. Zyczę wszelkiej pomyślności i samych sukcesów w pracy zawodowej.

                                                                                                     

Pozdrawiam
Janina Ziętkowiak

Od kilku lat Studio Kopiowania współpracuje z dobrocią serca wykonując dla nas wszystkie nietypowe zamówienia z którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Dziś po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy którą posiadają. Zlecenie choć bardzo trudne w realizacji i stopniu skomplikowania zostało wykonane w terminie i dokładnie tak jak założyliśmy. Życzymy Wam i Polsce wszystkiego najlepszego, oby jak najwięcej takich firm a wszystkim będzie żyło się lepiej.

 

Z radością
Ks. Zdzisław

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Skontaktuj się z nami

  • Al. Niepodległości 158
    02-554 Warszawa

  • 22 849 81 72, 22 646 45 27

  • 602 223 818

Sonda

Prezydent 2020 II tura
Copyright © 2017 Studio Kopiowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI