Strona główna Mapa serwisu Wersja polska English version

Referencje

Bardzo polecam profesjonalną firmę - wszystko wykonane bezproblemowo zgodnie z oczekiwaniami


Adam Błaszczyński

Lublin

Cieszę się, że znalazłam firmę, która potrafiła przenieść nasze najcenniejsze, rodzinne pamiątki do realniej rzeczywistości !! Pełen profesjonalizm, wszystkie szpulki zscalone w jeden film, choć niemy - nie potrzeba słów, by się wzruszyć. Bardzo dziękuję za uratowane wspomnienia i niebawem znów prześlę kolejne filmy!

 

Sola80
Głogów

Od kilku lat korzystamy z kopiowania większej ilości CD w Studio Kopiowania i jesteśmy zawsze zadowoleni, zarówno z jakości produktu jak i z miłej i sprawnej obsługi. POLECAM:)

 

Aneta Dzido
Honeywell Life Safety
http://www.honeywell.com

 

Bardzo dziękuję za uratowanie, do tej pory korzystałem z pośrednictwa firm zamawiając kopiowanie bliższej mojej siedziby. Niestety firma która wykonywała zlecenie dla mnie bardzo ważne, ze względu na strategicznego klienta, okazała się jak chyba większość w tym mieście niesłowna i w dodatku niekompetentna. Pochodzę z Poznania jednak tylko tutaj doświadczam na co dzień takiej ignorancji i wykonywania zleceń przez pracowników chyba z musu. Do rzeczy, nie dość że zlecenie wykonaliście w tempie o lata świetlne, to jeszcze w cenie niższej niż jakakolwiek inna firma! Jestem pod dużym wrażeniem, gratuluję wyboru kompetentnego zespołu. Uratowaliści mnie przed klapą wizerunkową i finansową. Jesteście naprawdę najlepsi, jak widać z Waszych autografów!


Grzegorz Nowakowski
Poznań - Warszawa
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Skontaktuj się z nami

  • Al. Niepodległości 158
    02-554 Warszawa

  • 22 849 81 72, 22 646 45 27

  • 602 223 818

Sonda

Pierwszy polski seryjny magnetowid
Copyright © 2017 Studio Kopiowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja KAMPEKI